Sušená levandule - neodolatená, voňavá, krásná

Jak využít sušenou levanduli

Oživte svůj domov atmosférou provánských polí. Levandule v sušeném stavu je pestrou dekorací, která z interiéru vytvoří útulné místo připomínající francouzský venkov. Sušená levandule vás bude těšit po dlouhý čas, jelikož je ošetřena šetrně a citlivě, aby opadávala jen minimálně. Jak ale kytici levandule použít, aby dokonale doplnila celý prostor?

 

Decentní klasika

Kytice levandule udělá parádu ve správně zvolené nádobě, kterou umístíte na konferenční nebo jídelní stůl. Dokonalého efektu lze docílit s pomocí smaltovaných váz nebo menších plechových konví. Jestliže je jejich povrch oprýskaný, ještě lépe dekorace zapadne do stylu provance. Kromě klasických nádob lze sušenou levanduli naaranžovat do proutěného košíku, dřevěné krabice nebo jen volně položit na polici. Sušená levandule vyniká svou hlubokou barvou, která lahodí oku, a navíc působí harmonicky a klidně.

Stejně tak lze využít sušenou levanduli i v prostoru. Při zavěšení na dveře nebo ze stropu je ideální pro výzdobu pergoly, altánku nebo zimní zahrady. Jestliže vám kytice levandule přijde příliš jednoduchá, lze k sobě svázat více svazků a ozdobit pomocí stužek v přírodních barvách nebo lýčeným provazem.

Svěží koupelna

Využijte naplno předností sušené levandule a jejích relaxačních účinků. V koupelně ji můžete umístit do skleněné vázy nebo jen volně položit na ručníky nebo jiné textilie.

Kromě stylové dekorace vytěžíte maximum také z příjemné vůně této květiny a vaše ručníky si udrží příjemnou svěžest.

Zdobení věnců

K aranžování věnců je sušená levandule jako stvořená. Její jemná barevnost a drobné květy umožňují kombinovat ji s mnoha dalšími prvky.

Věnec složený ze sušených vonných plodů, levandule, ozdobných listů a stužek perfektně ozdobí vaše vchodové dveře nebo jídelní stůl a můžete se těšit z jarní nebo letní dekorace.

Pustíte se také do tvoření s touto nádhernou voňavou trvalkou?

Nemáte vlastní levanduli ze své zahrady?

Nevadí, pořiďte si sušenou levanduli ve výběrové kvalitě u nás.

Nabídku sušené levandule najdete zde

ZAREGISTRUJ SE A ZÍSKÁVEJ OD NÁS UŽITEČNÉ TIPY, RADY A TRENDY ZE SVĚTA FLORISTIKY
Eshop pro aranžování, tvoření a dekorace Cookies | Sunlight systems - tvorba e-shopů
TOPlist

Tato webová stránka používá cookies