SVATEBNÍ SEZONA 2017

Chystáte vlastní svatbu nebo se budete účastnit svatebních příprav?

Pak máte jistě plné ruce práce a v hlavě plno plánů a povinností, které je třeba zajistit pro zdárný průběh této životně důležité události. Můžeme Vám pomoci.

I náš  Atelier se podílí na svatebních přípravách, a to svatebním sortimentem.  V nabídce svatebních dekorací jistě příjdou vhod komponenty pro výrobu svatebních dekorací, zejména tvarované aranžovací hmoty na květiny .

Oblíbená jsou především srdce z aranžovací hmoty. Pomocí takové hmoty  snadno vyrobíte květinovou autodekoraci pro svatební auto nevěsty. Použijte živé květiny nebo umělé květy a listy. Práce s aranžovací hmotou je velmi jednoduchá a výsledek je oslnivý.

Takto vytvořenou svatební dekoraci snadno připevníte na karoserii automobilu  pomocí autopřísavek nebo stuhy či  krásné barevné průsvitné organzy.

Inspirujte se a započněte s radostí vytvářet svatební dekorace pro sebe nebo své nejbližší. A pokud potřebujete odbornou radu, pak nás kontaktujte

aranžovací hmota na květiny atelier romanticaaranžovací hmota na květiny atelier romanticaaranžovací hmota na květiny atelier romanticaaranžovací hmota na květiny atelier romantica

ZAREGISTRUJ SE A ZÍSKÁVEJ OD NÁS UŽITEČNÉ TIPY, RADY A TRENDY ZE SVĚTA FLORISTIKY
Eshop pro aranžování, tvoření a dekorace Cookies | Sunlight systems - tvorba e-shopů
TOPlist

Tato webová stránka používá cookies